Irr Dance - Strona Główna IRR Dance - Strona Główna IRR Dance - Kontakt

Oferta Dla Firm

POKAZY TANECZNE

Oferujemy Państwu pokazy taneczne, których profesjonalizm i charyzma opiera się na zdobywanym przez wiele lat doświadczeniu, kunszcie tanecznym oraz ogromnej pasji jaką niewątpliwie jest dla nas taniec. Swoimi występami urozmaicamy wszelkie imprezy okolicznościowe, jak również inne zamknięte imprezy typu special events.

Zapewniamy bardzo oryginalne pokazy Taniec Towarzyskitaneczne dostosowane do scenariusza- programu i charakteru imprezy. W naszej szerokiej ofercie proponujemy Państwu pokazy taneczne w tańcach towarzyskich, disco dance, break dance, hip hopie, salsie oraz tańcu brzucha.

Gorąco polecamy przygotowane show, w których zawierają się mixy taneczne wyżej wymienionych tańców.

Jesteśmy profesjonalistami, dzięki czemu możemy przygotować się do każdego rodzaju imprezy okolicznościowej i zrealizować najtrudniejsze wyzwania stawiane przez naszych Klientów.

Każdy występ jest bardzo wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny, dlatego zawsze przygotowujemy się do niego z należytą starannością. Nic nie sprawia nam większej przyjemności jak uśmiech i zadowolenie  klienta, które widzimy po naszym występie.

Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje, a w szczególności ich realizacja, sprostają oczekiwaniom, a my jak zwykle dołożymy wszelkich starań, aby dobór rodzajów tańców, ich charakter i klimat występu dostosowany był do Państwa indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie przedstawiamy także animację – formę nawiązania kontaktu z publicznością na imprezach okolicznościowych, polegającą na angażowaniu uczestników eventu w naukę tańca, która zakończona jest wielkim finałowym konkursem z nagrodami dla najlepiej tańczących osób.

Z doświadczenia polecamy ten rodzaj uświetnienia spotkań, ze względu na jego integracyjny oraz rozluźniający charakter zgodnie z myślą nauki przez zabawę.

KURSY TAŃCA

W ramach naszej dodatkowej oferty zajęć proponujemy Państwu zajęcia zamknięte z wybranego stylu tańca lub łączonych stylów dla pracowników, Klientów bądź grupy znajomych, którzy chcą razem w sposób niekonwencjonalny spędzić swój wolny czas.

Taka forma zamkniętych zajęć grupowych zacieśnia relacje pomiędzy ludźmi, uczy pracy zespołowej i osiągania wyznaczonego celu. Ponadto, taka grupa może świetnie bawić się przy każdej nadarzającej się okazji, nabierać pewności siebie i z większą śmiałością ujawniać swoje umiejętności na różnych imprezach.

Różnorodność charakteru i formy tańców nie tylko towarzyskich pozwoliła nam stworzyć program niezwykle interesujący, w którego to wachlarzu widnieją takie tańce jak: taniec brzuchTaniec Towarzyskia, salsa, taniec towarzyski i disco dance.

 
© 2019 IRR DANCE Stworzone przez Marcina Godlewskiego - Worpdress Praktycznie .